Inofolic Premium 20 sáčků

Doplněk stravy

Značka: INOFOLIC
Doplněk stravy pro ženy ve formě sáčků s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.
Skladem na e-shopu
509

Cena za 100 g: 1 212 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120521

Inofolic Premium doplněk stravy s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové

Doplňky stravy pro ženy s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

Inofolic Premium obsahuje Alfa-laktalbumin.

Obsahuje alfa-laktalbumin a myo-inositol.

Inofolic Premium složení obohacené o alfa-laktalbumin

Doporučené denní dávkování: 1 sáček 2x denně. Velikost balení: 20 sáčků.

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.

Složení

 

Denní doporučená dávka (2 sáčky)

RHP% * (2 sáčky)

Myo-inositol

4 000 mg

-

Alfa-laktalbumin

100 mg

-

Kyselina listová

400 mcg 

200

* RHP – referenční hodnota příjmu

Upozornění

Inofolic Premium je doplněk stravy s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Obsahuje mléčné bílkoviny. Datum exspirace se vztahuje na produkt, který je v neporušeném obalu a je řádně skladován. Uchovávejte na chladném, suchém místě a chraňte před světlem.

Další produkty s myo-inositolem

INOFOLIC ® PREMIUM

Pro ženy s BMI do 25

Doplňky stravy pro ženy s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

INOFOLIC ® COMBI PREMIUM

Pro ženy s vyšším BMI od 25

Doplňky stravy pro ženy obsahující kombinaci myo-inositolu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové. Je důležitý zejména v období zvýšené potřeby těchto látek a pro ženy s vyšším BMI (BMI > 25). Také ho mohou užívat ženy, které po vysazení antikoncepce chtějí své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

INOFOLIC ®

Pro ženy s intolerancí

nebo alergií na laktózu nebo lepek. Doplněk stravy s obsahem myo-inositolu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Inofolic® je vhodný i pro ženy s alergií nebo intoleranci na laktózu nebo lepek.

FOLANDROL ® – PRO MUŽE

Pro muže

Doplněk stravy pro muže s obsahem myo-inositolu, antioxidantů a selenu, který přispívá k normální spermatogenezi.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.