Institut Esthederm Protective Sunshine Care Powder moderate sun ochranný bronzový pudr 15 g

Kosmetika

Institut Esthederm Protective Sunshine Care Powder moderate sun díky minerálním filtrům chrání pleť před UVA a UVB zářením a vytváří sametově hebký, zlatavý zářivý finiš.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 650

Cena za 100 g: 11 000 Kč

O produktu

50130882

Zkrášlení i ochranu pleti přináší sametový kompaktní pudr Protective Sunshine Care Powder moderate sun od Institut Esthederm. Obsahuje minerální filtry proti UVA a UVB záření, které poskytují středně silnou ochranou proti negativním účinkům slunečního záření. Pokožka je lépe chráněná i před znečištěným prostředím, její nedokonalosti jsou maskovány. Optimální kombinace pigmentů a duhové perleti pomáhá vyrovnat a rozjasnit pleť. Univerzální odstín se přizpůsobí všem typům pokožky od nejsvětlejší po tmavou a vytvoří přirozený zlatavý finiš.

Patentovaná technologie Global Cellular Protection stimuluje přirozené obranné mechanizmy pokožky proti negativním vnějším vlivům a působení slunečního záření, pomáhá předcházet jejímu podráždění.

Výsledek:

  • sametově hebký, zlatavý zářivý finiš
  • pokožka je lépe chráněná před sluncem a znečištěním
  • maskuje nedokonalosti pleti

Použití

Protective Sunshine Care Powder můžete používat v každém ročním období a je vhodný pro všechny typy pleti. Pudr nanášejte štětcem nebo houbičkou na tvář a dekolt (přes make-up). Při pobytu na slunci aplikaci pravidelně opakujte, nejlépe každé 2 hodiny, nebo po koupání, při nadměrném pocení či po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Co znamenají sluníčka na opalovacích přípravcích Esthederm?

  • 2 sluníčka mírné slunce (moderate sun) – odpovídají UV indexu 5-7 – vhodné pro intenzitu slunečního svitu v našich podmínkách
  • 3 sluníčkasilné slunce (strong sun) – UV index 8-10 – vhodné například do Středomoří a tropických oblastí
  • produkty s ochranou proti slunci v bílých obalech poskytují nejvyšší formu ochrany SPF 50+

Opalovací přípravky Esthederm a označení ochrany SPF

SPF neboli Sun Protection Factor je číslo, které v opalovací kosmetice udává stupeň ochrany před UVB zářením. UVB záření způsobuje spálení a poškození pokožky, stojí za projevy alergií na slunce. Toto záření však tvoří jen zlomek záření, které přes den dopadá na naši pleť. Esthederm, kromě UVB, chrání před celým spektrem záření – před viditelným světlem, které způsobuje například pigmentové skvrny, vrásky a podobně, a i před infračerveným světlem.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.