Bronzery

  (33)
Seřadit podle
Bronzery

Bronzery

Opálený vzhled během zimních měsíců? S bronzerem to není žádný problém. Tahle šikovná kosmetická pomůcka vám jej snadno vykouzlí. A nejen to. Dokáže také pěkně konturovat obličej.

Jaký bronzer vybrat?

Pokud zatím s bronzerem nemáte žádnou zkušenost, sáhněte po bronzujícím pudru nebo tónovacích perlách. Tyto typy bronzerů se snadno aplikují, stačí je jemně nanést štětcem pod spánky, lícní kosti, okolí brady a po stranách nosu. Výhodou sypkých bronzerů je, že jdou snadno rozmazat do ztracena a nezpůsobují umělý dojem.

Sypké vs tekuté bronzery. Jak je správně nanášet?

Bronzer nanášejte s citem. Příliš silná vrstva upozorní na vrásky a další nedokonalosti. Před aplikací vždy ošetřete pleť hydratačním krémem a naneste make-up. Krémové a tekuté bronzery se na pleť aplikují pomocí prstů nebo houbičkou a řádně se zapracují do vybraných partií obličeje. Pudrové bronzery nanášejte pomocí velkého štětce nejdříve na lícní kosti od středu směrem ven. Poté jej naneste na čelo, rovněž od středu směrem ven. Nezapomeňte jej lehce nanést po stranách nosu a na špičku brady.

Bronzer v tyčince

Toto praktické balení se hodí především na cesty, protože je jeho aplikace snadnější. Bronzerem v tyčince snadno definujete kontury obličeje a poté jej jemně rozetřete.

Bronzer pro světlou pleť

Pokud jste typická bledulka, nevadí. I vy si můžete užívat všechny benefity, které používání bronzeru přináší. Sáhněte ale po růžových nebo meruňkových odstínech, které budou vypadat na vaší pleti velmi přirozeně.