IQ Mag Hořčík 375 mg + vitamin B6 + kyselina listová 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: IQ MAG
Pro snížení míry únavy a vyčerpání a pro správnou činnost svalů a nervové soustavy. Obsahuje kombinaci hořčíku, vitaminu B6 a kyseliny listové.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
119

Cena za 100 g: 595 Kč

O produktu

50124747

Doplněk stravy s minerály a vitamíny. Obsahuje kombinaci hořčíku, vitaminu B6 a kyseliny listové. Hořčík hraje důležitou úlohu při mineralizaci kostí, přenosu nervových vzruchů, svalových kontrakcích a uvolňování hromonů.V lidském těle je na něj odkázáno zhruba 300 enzymů. Vhodné požití: stres, únava, vyčerpání - pravidelná konzumace alkoholu - sportovní a fyzicky náročné aktivity.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů a nervové činnosti
  • vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá také se snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému

Dávkování

Jednu kapsli v průběhu dne. Kapsle se užívají spolu s jídlem. Je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Hořčík (oxid hořečnatý, citronan hořečnatý) 375 mg (100 % RHP*), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP*), vitamin B9 (kyselina listová) 0,2 mg (100 % RHP*) Přídavná látka: protispékavá látka stearan hořečnatý Kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza

* RHP = referenční hodnota příjmu průměrného dospělého.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem, těhotným nebo kojícím ženám.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.