Doplněk stravy

IQ Mag Hořčík 375 mg + vitamin B6 + kyselina listová 30 kapslí

Značka: IQ MAG
  • Pro snížení míry únavy a vyčerpání a pro správnou činnost svalů a nervové soustavy. Obsahuje kombinaci hořčíku, vitaminu B6 a kyseliny listové.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky IQ Mag v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí jen do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
109

Cena za 100 g: 545 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: IQ Mag Hořčík 375 mg + vitamin B6 + kyselina listová 30 kapslí

50124747

Úvod

Doplněk stravy s minerály a vitamíny. Obsahuje kombinaci hořčíku, vitaminu B6 a kyseliny listové. Hořčík hraje důležitou úlohu při mineralizaci kostí, přenosu nervových vzruchů, svalových kontrakcích a uvolňování hromonů.V lidském těle je na něj odkázáno zhruba 300 enzymů. Vhodné požití: stres, únava, vyčerpání - pravidelná konzumace alkoholu - sportovní a fyzicky náročné aktivity.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů a nervové činnosti
  • vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, přispívá také se snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a k normální funkci imunitního systému

Dávkování

Jednu kapsli v průběhu dne. Kapsle se užívají spolu s jídlem. Je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Hořčík (oxid hořečnatý, citronan hořečnatý) 375 mg (100 % RHP*), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP*), vitamin B9 (kyselina listová) 0,2 mg (100 % RHP*) Přídavná látka: protispékavá látka stearan hořečnatý Kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza

* RHP = referenční hodnota příjmu průměrného dospělého.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem, těhotným nebo kojícím ženám.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.