Isostar Whey Protein čokoláda 570 g

Sportovní výživa

Značka: ISOSTAR
Prášek pro přípravu proteinového nápoje. Vhodný pro sportovce v průběhu regenerace. Obsahuje 72 % syrovátkových bílkovin včetně BCAA a 9 esenciáloních aminokyselin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50121589

Prášek pro přípravu proteinového nápoje s čokoládovou příchutí. Isostar Whey Protein je vhodný pro fyzické aktivity vyžadující náročnou svalovou práci. Podporuje a zvyšuje výkon, zkvalitňuje fázi regenerace po fyzické aktivitě. Obsahuje 72 % bílkovin, jejichž zdrojem je syrovátka. Kvalitní syrovátkové bílkoviny obsahují BCAA a 9 esenciáloních aminokyselin. Nízký obsah cukru a tuku. 

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 72 % syrovátkového proteinu
  • vhodné pro sportovce v průběhu regenerace
  • bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty

Složení

Mléčné syrovátkové bílkoviny 91 % (emulgátor: slunečnicový a sójový lecitin), odtučněné kakao 7 % (emulgátor: sójový lecitin), aroma (barvivo: E 150c), protihrudkující látka: fosforečnan vápenatý, sladidla: aspartam a acesulfam K. Obsahují zdroj fenylalaninu. Alergeny: Obsahuje výrobky z mléka a sóji a zdroj fenylalaninu. Vyrobeno v provozu, kde se používají: mandle, lískový ořech, vlašský ořech, sezam, sója, vejce, rybí maso, vlčí bob, celer, lepek.

Použití

4 lžíce prášku (30 g) rozmícháme v 220 ml vody nebo mléka. Doporučovaný příjem: 1-3 porce rozložené v průběhu dne (0,8 – 1,5 g/kg tělesné hmotnosti). Pro co nejlepší regeneraci doporučujeme užít do 3 hodin po skončení fyzické aktivity. Dávkování Z jednoho balení připravíte 19 porcí nápoje á 250 ml.

Upozornění

Se sladidly. Zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Současně dodržujte odpovídající příjem vyvážené a pestré stravy a zásady zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.