Isostar Whey Protein vanilka 570 g

Sportovní výživa

Značka: ISOSTAR
Prášek pro přípravu proteinového nápoje. Vhodný pro sportovce v průběhu regenerace. Obsahuje 74 % syrovátkových bílkovin včetně BCAA a 9 esenciálních aminokyselin.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
615

Cena za 100 g: 108 Kč

O produktu

50121590

Prášek pro přípravu proteinového nápoje s vanilkovou příchutí. Isostar Whey Protein je vhodný pro fyzické aktivity vyžadující náročnou svalovou práci. Podporuje a zvyšuje výkon, zkvalitňuje fázi regenerace po fyzické aktivitě. Obsahuje 74 % bílkovin, jejichž zdrojem je syrovátka. Kvalitní syrovátkové bílkoviny obsahují BCAA a 9 esenciáloních aminokyselin. Nízký obsah cukru a tuku.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 74 % syrovátkového proteinu
  • vhodné pro sportovce v průběhu regenerace
  • bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty

Složení

Mléčné syrovátkové bílkoviny 98 % (emulgátor: slunečnicový a sójový lecitin), aromata, protihrudkující látka: fosforečnan vápenatý, sladidla: aspartam a acesulfam K. Obsahují zdroj fenylalaninu. Alergeny: Obsahuje výrobek z mléka, ze sóji a zdroj fenylalaninu. Vyrobeno v provozu, kde se používají: mandle, lískový ořech, vlašský ořech, sezam, sója, vejce, rybí maso, vlčí bob, celer, lepek.

Použití

4 lžíce prášku (30 g) rozmíchejte v 220 ml vody nebo mléka. Doporučovaný příjem: 1-3 porce rozložené v průběhu dne (0,8 – 1,5 g/kg tělesné hmotnosti). Pro co nejlepší regeneraci doporučujeme užít do 3 hodin po skončení fyzické aktivity. Dávkování Z jednoho balení připravíte 19 porcí nápoje á 250 ml.

Upozornění

Se sladidly. Zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Současně dodržujte odpovídající příjem vyvážené a pestré stravy a zásady zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.