Jamieson Hořčík 250 mg 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k správné činnosti nervové soustavy, k psychické činnosti, k činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů.
329

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50082631

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k správné činnosti nervové soustavy, k psychické činnosti, k činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k normální syntéze bílkovin.


Dávkování

Dospělí: 1 tableta denně s jídlem, nebo se poraďte s lékařem.

Složení

Každá tableta obsahuje: Hořčík (komplex oxidu, mléčnanu, glukonanu) .... 250 mg (66,6 % Referenční hodnoty příjmu).
Složení: nosič (celulóza), oxid hořečnatý, leštící látka (rostlinná kyselina stearová, rozpustná celulóza), glukonan hořečnatý, mléčnan hořečnatý, emulgátor (oxid křemičitý),
barvivo (oxid titaničitý), leštící látka (hydroxypropylceluloza), nosič (modifikovaná celulózová guma).

Upozornění

Není určeno pro deti, těhotné a kojící ženy. Těhotné a kojící ženy by se měly o užívání přípravku poradit s lékařem. V ojedinělých případech se mohou vyskytnout zažívací potíže, např. průjem. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy, nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.