Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
JAMIESON Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína obsahuje ingredience přírodního původu získané z jadérek červeného vína.
Skladem na e-shopu
575

Cena za 1 kus: 19 Kč

O produktu

50101214

JAMIESON Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína je doplněk stravy s rostlinným výtažkem.

  • Extrakt z hroznových jadérek působí jako antioxidant, který mírní účinky volných radikálů, čímž působí proti stárnutí organismu.
  • Extrakt z hroznových jadérek přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

V 1 kapsli jsou obsaženy přírodní látky, které se rovnají objemu přibližně šesti sklenic červeného vína, avšak bez kalorií a alkoholu. Jamieson Resveratrol extrakt z červeného vína s hroznovými zrníčky obsahuje Reveravine® získaný z hroznů z Francie.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli 1–3× denně. Užívání déle než 1 měsíc konzultujte s lékařem.

Složení

Resveravine® extr. z vína (Vitis vinifera, hrozny) 50 mg, z toho Trans-resveratrol 3 mg, Leucoselect Phytosome® – Oligomerní proantokyanidy z hroznových jadérek – Fosfatidylcholín komplex ... 100 mg (Vitis vinifera, semena; Glycine max L, sójové boby), Standardizované na 8,25 mg oligomerních proantokyanidů v jedné kapsli.

Fosfatidylcholin komplex (Vitis vinifera, semena; Glycine max L, sójové boby), extrakt z hroznového vína, nosič (celulóza; fosforečnan vápenatý), želírující látka (želatina), barvivo (karmín), lešticí látka (rostlinný stearan hořečnatý), protispékavá látka (oxid křemičitý), lešticí látka (křemičitan vápenatý).

Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.