Jamieson Vitamin B12 1000 mcg třešeň 100 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Rychle rozpustné tablety s vitaminem B12, který přispívá k optimálnímu energetickému metabolismu a ke správné činnosti nervové soustavy. S příchutí třešně.
Skladem na e-shopu
315

Cena za 100 kusů: 315 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50116141

Pomáhá zvládat stres, únavu a podporuje zdravou imunitu. Vitamin B12 1000 µg ve formě rychle rozpustných tablet s třešňovou příchutí. Vitamin B12 je důležitý pro proces dělení buněk a pro tvorbu červených krvinek. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti imunitního a nervového systému. Vitamin B12 také napomáhá normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte na nebo pod jazykem.

Složení

Vitamin B12 (methylkobalamin) 1000 µg v jedné tabletě.

Mannitol (sladidlo), celulóza (nosič), křemičitan vápenatý (protihrudkující látka), krospovidon (nosič), přírodní třešňová příchuť, oxid křemičitý (protihrudkující látka), metylkobalamin, rostlinný stearan hořečnatý (povlaková látka), síran sodný (stabilizátor), stévie (sladidlo).

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy, nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.