Jamieson Vitamín C 500 mg příchuť borůvka 120 cucacích tablet

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vitamín C ve formě tablet na cucání s přírodní příchutí borůvek s obsahem podpůrné směsi z přírodních zdrojů z rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpighie (Acelora lysá) a šípků.

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k optimální tvorbě kolagenu, pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa.

Každá tableta obsahuje:
Vitamín C (kyselina askorbová, askorban sodný) ... 500 mg
(625 % referenční hodnoty příjmu)
Podpůrná směs 7 mg: Směs získaná z rutinu (Dimorphandra mollis, tobolka) 1,4 mg, hesperidinu (Citrus sinensis, plod) 1,4 mg, citrusových bioflavonoidů (Citrus limon, kůra) 1,4 mg, aceroly (4:1) (Malpighia glabra, plod) ekvivalent k 5,76 mg rostliny 1,4 mg a šípky (Rosa canina, plod) 1,4 mg.

Složení: nosič (dextróza), askorban sodný, kyselina askorbová, nosič (celulóza), leštící látka (rostlinná kyselina stearová; rostlinný stearan hořečnatý), příchuť borůvková, jahodová, malinová, leštící látka (oxid křemičitý), barvivo (uhličitan vápenatý), sladidlo (sukralóza), nosič (arabská guma), ztužovadlo (maltodextrin), barvivo (rostlinná šťáva), podpůrná směs z rutinu (Dimorphandra mollis), hesperidinu (Citrus sinensis), citrusových bioflavonoidů (Citrus limon), acerola (Malphigia glabra), šípky (Rosa canina), regulátor kyselosti (uhličitan sodný), látka zvýrazňující chuť (kyselina citrónová).

Dávkování: dospělí – 1–2 tablety denně nebo se poraďte s lékařem

Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.