Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: KNEIPP
Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek obsahují kopřivu, petržel a jalovec, které napomáhají vylučování vody z organismu.
Skladem na e-shopu
249

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50095973

Trápí vás celulitida, otoky končetin nebo zvýšené pocení? Nedaří se vám zhubnout, i když se snažíte? Vaše tělo pravděpodobně zadržuje nadměrné množství tekutin. Příčinou může být nevyvážená strava, nedostatek pohybu, užívání antikoncepce a jiných léků nebo hormonální nerovnováha. Zbavte své tělo přebytečné vody a zahajte odvodňovací kúru, po které se budete cítit štíhlejší a krásnější. Kneipp 3 bylinky na odvodnění 60 tobolek obsahuje hořčík, biotin + kopřivu, petržel a jalovec, které napomáhají vylučování vody z organismu. Tobolky neobsahují cukr, lepek ani laktózu.

Víte, že voda dokáže zvětšit objem Vašich buněk až 20x?

Pokud se tělo například brání vysokému množství sodíku, ředí jej vodou a zvětší Vaše buňky – až na dvacetinásobek. Nadměrné zadržování vody přitom podle průzkumů trápí 47 % mužů a až 71 % žen.

Hlavní vlastnosti

  • kopřiva, petržel a jalovec podporují normální činnost ledvin a vylučování
  • hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze
  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání


Dávkování

Užívejte 2-4x denně 1 tobolku, vždy před jídlem. Zapijte nejlépe vodou nebo neslazeným čajem.

Složení

Práškovaná nať petržel, práškované listy kopřivy, práškované plody jalovce, želatinu, oxid hořečnatý, protispékavé látky: mastek a oxid křemičitý, barvivo: oxid titaničitý, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, biotin.

Žádný z výrobků Kneipp – ani tento doplněk stravy – neobsahuje:

  • konzervanty
  • parafíny
  • silikony
  • minerální (ropné) oleje
  • mikroplasty

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.