Wolfberry Kokosová mouka BIO 400 g

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
Kokosová mouka BIO 400g Wolfberry je bez lepku, vhodná pro celiaky, paleo dietu. Díky vysokému obsahu bílkovin ji ocení i vegani a vegetariáni. Odtučněná v BIO kvalitě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
59

Cena za 100 g: 15 Kč

O produktu

50092549

Wolfberry kokosová mouka se vyrábí z kokosové kopry, která se po vysušení a vylisování oleje rozemele na jemný prášek. Kokosová mouka je výjimečná tím, že obsahuje 39 % vlákniny a 19 % bílkovin. Je přirozeně bezlepková, takže je vhodná i pro celiaky. Většina bezlepkových mouk je skoro bez chuti, kokosová mouka je ale krásně voňavá a dodá naopak všem pokrmům zajímavý “šmrnc“. Přestože není nijak slazená, stačí použít méně sladidla než u běžné mouky, protože kokos má přirozeně nasládlou chuť. Kokosovou mouku můžete míchat se všemi druhy bezlepkových, ale i klasických mouk. Pokud ji přidáte do mléka, nebo džusu, vznikne vám výborný nápoj plný bílkovin a vlákniny.

Hlavní vlastnosti:

  • kokosová mouka v BIO kvalitě
  • bez lepku
  • vysoký podíl vlákniny a bílkovin

Složení

Sušená odtučněná mletá kokosová dužina BIO 100%.

Použití

V některých receptech, například na palačinky, zákusky, nebo vánoční cukroví, lze klasickou mouku úplně nahradit kokosovou moukou. Při přípravě takového těsta je vhodné přidat oproti původnímu receptu buď jedno vejce navíc, nebo xantanovou gumu. S xantanem se vám těsto bude méně drobit a bude lépe držet tvar. Navíc hotové výrobky zůstanou mnohem déle křehké, čerstvé a budou pomaleji vysychat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.