KORFF Essential Čisticí maska a scrub 2v1 50 g

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Essential Čisticí maska a scrub 2v1 poskytuje čištění pleti i peeling v jednom. Redukuje velikost pórů a dodává pleti jas a jednotný tonus.
Skladem na e-shopu
559

O produktu

50134628

Bojujete s černými tečkami, zvětšenými póry nebo zvýšenou produkcí kožního mazu? Pak nastal čas vyzkoušet KORFF Essential Čisticí masku a scrub 2v1. Jak už samotný název napovídá, dvojí účinek přípravku zajistí perfektní čištění a jemný peeling. Stačí jen, když si v průběhu odstraňování masky pečlivě promasírujete obličej, a poté se můžete těšit na hladkou a zářivou pleť.

Výsledek

  • peeling a maska v jednom
  • zmenšení pórů
  • redukce kožního mazu

Použití

Naneste na vyčištěnou a suchou pleť a nechte působit 15 minut. Jemně masírujte obličej krouživými pohyby pro odstranění odumřelých buněk, a poté odstraňte zbytky masky ručníkem nebo opláchněte vodou. Používejte dvakrát týdně. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, vypláchněte vodouBez pšeničných derivátů. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.

Upozornění

Udržujte uzavřené a chraňte před teplem. Postupné žloutnutí produktu nemá vliv na jeho účinnost a bezpečnost, ale jedná se o typické chování jeho složek.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.