KORFF Essential Micropeelingová maska 50 g

Kosmetika

Značka: KORFF
KORFF Essential Micropeelingová maska hloubkově regeneruje, sjednocuje tonus pletii a redukuje velikost pórů. Po použití se budete těšit hladké a zářivé pleti.
Skladem na e-shopu
559
Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50134627

Hloubkově regenerující KORFF Essential Micropeelingová maska s obsahem kyseliny mandlové a vitamínu PP postupně sjednocuje tonus pleti a redukuje velikost pórů. Maska zanechává jemnou a zářivou pleť a lze ji používat ráno i večer.

Výsledek

  • sjednocuje tón pleti a zmenšuje póry
  • hloubkově regeneruje pokožku
  • vhodná pro všechny typy pleti

Složení

Kyselina mandlová, vitamín PP.

Použití

Naneste na čistou a suchou pleť, nechte působit 15 minut, a poté odstraňte vodou nebo vatovým tamponem. Používejte dvakrát týdně. Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicí. Pokud se produkt dostane do očí nebo sliznice, vypláchněte vodou. Bez pšeničných derivátů. Klinicky a dermatologicky testováno. Testováno na nikl, kobalt, chrom, palladium a rtuť.

Upozornění

Udržujte uzavřené a chraňte před teplem. Postupné žloutnutí produktu nemá vliv na jeho účinnost a bezpečnost, ale jedná se o typické chování jeho složek.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.