KORFF Sun Secret Pleťový fluid s matujícím efektem na problematickou pleť SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
Hedvábně jemný Pleťový fluid KORFF Sun Secret s matujícím efektem na problematickou pleť SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Působí proti fotostárnutí.
Skladem na e-shopu
629

O produktu

50136426

Hedvábně jemný Pleťový fluid s matujícím efektem na problematickou pleť SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Je velmi příjemný na pleti a lehce voní. Díky hamamelisu (vilínu) dokonale zmatňuje a zabraňuje lesku pleti i při letních teplotách. Jeho nekomedogenní složení je vhodné pro pleť se sklony k akné. Přípravek obsahuje Antiox Complex, který působí proti tvorbě volných radikálů. Chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn a vrásek způsobených vlivem pobytu na slunci. Fluid se snadno nanáší, rychle se vsakuje do pokožky a nezanechává nežádoucí stopy.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí
  • zmatňuje pokožku 

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vždy používejte ochranné prostředky. Vyhýbejte se zejména přímému slunečnímu záření. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.