KORFF Sun Secret Pleťový fluid SPF30 50 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
Pleťový fluid SPF30 KORFF Sun Secret poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Hydratuje a intenzivně působí proti fotostárnutí. Vhodný pro všechny typy pleti.
Skladem na e-shopu
363 ušetříte 242 Kč

Původní cena 605 Kč sleva 40%

O produktu

50136429

Ultralehký Pleťový fluid s matujícím efektem SPF30 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením. Je velmi příjemný na pleti a lehce voní. Přípravek obsahuje DNA Safe komplex a pupečník asijský, který má hydratační a anti-age účinek. Chrání pokožku před vznikem pigmentových skvrn a vrásek způsobených vlivem pobytu na slunci. Fluid se snadno nanáší, rychle se vsakuje do pokožky a nezanechává nežádoucí stopy. Vhodný pro všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí
  • pro všechny typy pleti

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Vždy používejte ochranné prostředky. Vyhýbejte se zejména přímému slunečnímu záření. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.