Rozjasňovače

  (23)
Seřadit podle
Rozjasňovače

Rozjasňovače

Tajemství zářivé pleti? Dost často za ním stojí líčení. Produkt, který má projasněný vzhled pleti na svědomí, se nazývá highlighter neboli rozjasňovač. Abyste dosáhli maximálního efektu, je nutné zvolit správný odstín.

Jak vybrat rozjasňovač?

Zásadním kritériem při výběru rozjasňovače je barva. Existuje několik pravidel, podle kterých volit správný odstín, avšak i tak se jedná o velice individuální záležitost. Bledým typům svědčí bílé až narůžovělé odstíny, pro žlutý až olivový typ se hodí broskvový odstín a majitelům snědé pokožky bude slušet zlatý rozjasňovač s bronzovým podtónem. V případě volby konzistence už záleží převážně na osobních preferencích. Určitě ale berte ohled na typ své pleti.

Tekutý rozjasňovač

Tekutý rozjasňovač se používá samostatně, můžete jej také smíchat s hydratačním krémem. Tento typ je pak nejvíce vhodný pro majitelky suché a dehydrované pleti. Nejčastěji se nanáší na spánky, lícní kosti, nad horní ret a pod obočí. K dokonalé pleti vám postačí je několik kapek.

Rozjasňovač v tyčince

Toto praktické řešení vám udělá dobrou službu například při cestování a lze s ním snadno korigovat intenzitu rozjasnění. Snadno se nanáší a je vhodný pro všechny typy pleti.