Physicians Formula Mineral Wear Diamond Glow Dust rozjasňující pudr 6 g

Kosmetika

Physicians Formula Mineral Wear Diamond Glow Dust rozjasňující pudr pro rozzářený, sjednocený vzhled a efekt porcelánové pleti pro všechny typy pokožky včetně citlivé.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
499

O produktu

50133136

Sjednocená a zářivá pleť, přitom tak přirozená! Physicians Formula Mineral Wear Diamond Glow Dust rozjasňující pudr vytváří jemný perleťový závoj pro transparentní rozzáření a efekt porcelánové pleti. Obsahuje třpytivý prach, který ji opticky zkrášlí. Je vhodný pro všechny barevné podtóny pleti.

Výsledek:

  • rozjasňuje obličej
  • sjednocuje tón pleti
  • vhodný pro vegany

Použití

Lze použít samostatně nebo na make-up. Pro přirozený vzhled naneste pudr lehce štětcem na obličej a krk, tím sjednotíte barevný tón pleti. Přebytečný pudr ze štětce oklepejte.

O značce

Značku Physicians Formula založil již v roce 1937 alergolog Dr. Frank Crandall pro svou manželku, která trpěla lupusem a toužila po make-upu, který by byl vhodný pro její citlivou pleť. Všechny produkty Physicians Formula proto musí vyhovět přísným požadavkům, aby mohly být označené za hypoalergenní a bezpečné pro citlivou pleť i oči. Physicians Formula nabízí široké portfolio produktů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.