Kosmetika

MÁDARA Opalovací krém na obličej s anti-age efektem SPF30 40 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Opalování

Opalovací krém s SFP 30 poskytuje střední ochranu před UV záření. Aloe vera, kmenové buňky a kyselina hyaluronová hydratují pleť a pomáhají předcházet tvorbě vrásek a pigmentových skvrn.

665
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA Opalovací krém na obličej s anti-age efektem SPF30 40 ml

50135307

Úvod

MÁDARA opalovací krém na obličej s anti-age efektem na minerální bázi s SPF 30 poskytuje širokospektrální ochranu před UVA/UVB paprsky. Obsahuje rostlinné kmenové buňky včelníku, které pokožce dodají spoustu antioxidantů. Krém chrání před znečištěním v městském prostředí, pečuje o mikrobiom vaší pokožky a regeneruje ji. Zabraňuje předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření. Hydratuje suchou pokožku, eliminuje vnik jemných vrásek a pigmentových skvrn. Po nanesení nezanechává stopy. Vhodné pro muže i ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje vysokou ochranu před UV zářením, SPF 30
  • eliminuje vznik vrásek a pigmentových skvrn
  • chrání před znečištěním


Použití

Přiměřené množství krému naneste na čistou pleť a jemnými pohyby rozetřete.


Upozornění

Krém nepředstavuje stoprocentní ochranu před paprsky UVA a UVB. Delší pobyt na slunci vážně ohrožuje zdraví. Vyhýbejte se mu, i když používáte protisluneční ochranu.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.