Kosmetika

MÁDARA Opalovací krém s obsahem rostlinných kmenových buněk SPF50 40 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Opalování
  • Opalovací krém na pleť SPF 50 MÁDARA s obsahem rostlinných kmenových buněk, kyseliny hyaluronové a antioxidantů chrání pleť před UV zářením, městským znečištěním a modrým světlem.
NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml Při nákupu produktů značky MÁDARA v minimální hodnotě 990 Kč získáte NAVÍC MÁDARA SOS HYDRA hydratační krém 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 09. 2023 nebo do vyprodání zásob.
809

O produktu: MÁDARA Opalovací krém s obsahem rostlinných kmenových buněk SPF50 40 ml

50135306

Úvod

Organický krém na opalování s minerálními filtry a SPF 50 od značky MÁDARA poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Emulze s přírodním oxidem zinečnatým, resveratrolem, kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami z včelníku plnými antioxidantů chrání pokožku nejen před UV zářením, ale i před městským znečištěním a modrým světlem. Pomáhá předcházet poškození pleti vlivem vnějšího prostředí. Hydratuje suchou pokožku, eliminuje vznik jemných vrásek a pigmentových skvrn. Vhodný pro celou rodinu včetně dětí od 3 let. Přípravek s certifikací přírodního původu.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF 50
  • antioxidační účinek
  • eliminuje vznik vrásek a pigmentových skvrn
  • vhodný pro celou rodinu
  • organické složení


Použití

Aplikujte na čistou pleť nebo po hydratačním krému. V případě potřeby aplikujte znovu.


Upozornění

Krém nezajišťuje 100% ochranu před UVA/UVB paprsky. Vyhněte se dlouhodobému pobytu na slunci, i když používáte opalovací krém. Nadměrné vystavování se slunci představuje vážnou hrozbu pro zdraví. Kojence a malé děti chraňte před přímým slunečním zářením.


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.