Kosmetika

MÁDARA The Concealer Almond rozjasňující korektor 4 ml

Značka: MÁDARA
Produktová řada: Make-up

Rozjasňující korektor MÁDARA The Concealer Almond perfektně skryje tmavé kruhy pod očima, pigmentové skvrny a další barevné nerovnosti. Sjednocuje tón pleti.

545
Doprava zdarma

O produktu: MÁDARA The Concealer Almond rozjasňující korektor 4 ml

50138539

Úvod

Rozjasňující korektor The Concealer Almond od značky MÁDARA perfektně skryje tmavé kruhy pod očima, pigmentové skvrny a další barevné nerovnosti. Už si nemusíte lámat hlavu s tmavým očním okolím nebo jemnými linkami při úsměvu. Korektor projasní váš vzhled a dodá pokožce svěží a mladistvý nádech. Díky přirozené, rafinované textuře a retušovacím pigmentům sjednocuje tón vaší pleti. Obsahuje zvláčňující aloe vera, antioxidanty, kyselinu hyaluronovou a vitaminy C a E, které chrání pleť před vnějšími vlivy a zabraňují předčasnému stárnutí. Bohaté složení s přírodními látkami dokonale vyživuje, hydratuje a dodává pleti bezchybný vzhled.

Výsledek:

  • dokonale sjednocená pleť
  • rozjasněné oční okolí
  • jemná, vláčná a vyživená pokožka


O značce

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti MÁDARA nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo. Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů. 

Byliny z tajemného Severu

MÁDARA obsahuje bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska a vyznačují se výjimečně vysokým obsahem aktivních látek. Hlavním tajemstvím značky jsou totiž při výrobě použité přírodní složky, především extrakty z květin a bylin z baltských luk a lesů. Rostliny během krátkého léta, které se vyznačuje dlouhou dobou slunečního svitu, musí aktivizovat své síly k rozmnožení v co nejkratším čase. Obsažené látky v přípravcích jsou díky tomu koncentrovanější. Značka získala certifikát ECOCERT a mnohé z produktů mají veganské složení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.