Generica Magnesium B6 Active 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Tablety Generica s obsahem vysoce vstřebatelné formy hořčíku a vitaminu B6 pro správnou činnost nervového systému a snížení míry únavy a vyčerpání.
Skladem na e-shopu
209

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115670

Hořčík (magnesium) a vitamin B6 v doplňku stravy pro podporu energie, snížení únavy a správnou funkci nervového systému. Přípravek Magnesium B6 Active obsahuje hořčík v organické formě s vysokou biologickou dostupností a vitamin B6, který zlepšuje absorpci hořčíku a zároveň s ním působí synergicky.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík a vitamín B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus
  • hořčík navíc působí pozitivně na normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze
  • vitamin B6 podporuje normální fungování imunitního systému

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu 2-3x denně, nejlépe s jídlem. Těhotné a kojící ženy užívají 1 tabletu denně, nejlépe s jídlem.

Složení

účinná látka   1 tableta % RHP*   3 tablety % RHP*
Magnesium (hořčík)   100,0 mg     26,7 %    300,0 mg       80 %
Vitamin B6       2,0 mg   142,9 %        6,0 mg   428,6 %

 *RHP = referenční hodnota příjmu

Kompletní složení: hořečnatá sůl kyseliny citrónové, protispékavé látky: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, stearan hořečnatý; potahové látky: hydroxypropylmethylcelulosa, uhličitan hořečnatý, polydextrosa, talek; zahušťovadlo: polyvinylpyrolidon; pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění

Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.