Generica Magnesium B6 Active 60 tablet

Doplněk stravy

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Generica v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

199

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Hořčík (magnesium) a vitamin B6 pro podporu energie, snížení únavy a správnou funkci nervového systému. Přípravek Magnesium B6 Active obsahuje hořčík v organické formě s vysokou biologickou dostupností a vitamin B6, který zlepšuje absorpci hořčíku a zároveň s ním působí synergicky. Přípravek doporučujeme při zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Hořčík je základní minerální složka lidského těla. Spolu s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Hořčík navíc působí pozitivně na normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze. Vitamin B6 podporuje normální fungování imunitního systému.

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu 2-3x denně, nejlépe s jídlem. Těhotné a kojící ženy užívají 1 tabletu denně, nejlépe s jídlem.

Složení

Magnesium 100 mg, vitamin B6 2 mg v jedné tabletě.

Hořečnatá sůl kyseliny citronové, protihrudkující látky: síťovaná sodná sůl karboxymetylcelulózy, stearan hořečnatý; potahové látky: hydroxypropylmetylcelulóza, uhličitan hořečnatý, polydextróza, mastenec; zahusťovadlo: polyvinylpyrolidon; pyridoxin hydrochlorid.

Přípravek neobsahuje lepek, laktózu ani cukr.

Upozornění

Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.