Maison Berger Paris Aroma Náplň do katalytické lampy Energy Čerstvé tonikum 500 ml

Drogerie

Osvěžující vůně Čerstvé tonikum od Maison Berger Paris povzbudí vaše smysly a přispěje k dobré náladě. Ovocné i květinové tóny parfému vytvářejí neodolatelné aroma.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
335

O produktu

50133841

Pusťte do vašeho bytu svěží vánek energizující vůně Čerstvé tonikum. Štavnaté citrusové tóny grapefruitu, pomeranče a citrónu vás nabudí a uvolní od napětí. Sladký ananas s něžnou růží dodají vůni hravost, která se bude radostně rozléhat po místnosti. Dynamické aroma pak ukotvuje pižmo, které dodává výraz a sofistikovanost. Vůně vás naladí na pozitivní vlnu a nastartuje do úspěšného dne. Díky spolupráci firmy Maison Berger Paris s mistry parfuméry se vůně může pyšnit perfektní skladbou tónů. Nechte se hýčkat kvalitním francouzským bytovým parfémem a zpříjemněte si chvíle odpočinku

Hlavní vlastnosti:

  • energizující vůně přispívá k dobré náladě
  • náplň do katalytické lampy
  • balení o 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění

Složení

Tóny parfému Čerstvé tonikum:

  • Hlava: grepfruit, citrón, pomeranč
  • Srdce: růže, grapefruit, ananas, aldehydy
  • Základ: pižmo, broskev
  • Obsahuje vodu, isopropylalkohol a vonné složky

Použití

Pomocí trychtýře nalijte náplň do katalytické lampy. Při prvním použití ponořte knot do lampy a počkejte 20 minut, než nasaje tekutinu. Zapalte kahan a počkejte 2 minuty. Po dvou minutách sfoukněte plamen a kahan zakryjte víčkem pro difuzi. V dalších 30 minutách lampa kompletně osvěží a provoní místnost. Pokud budete chtít lampu vypnout, sundejte difúzní víčko a uzavřete kahan.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.