Maison Berger Paris Náplň do katalytické lampy Letní déšť 500 ml

Drogerie

Jako čerstvý vánek proudící ve vašem bytě. Osvěžující interiérová vůně Letní déšť od Maison Berger Paris vás díky květinově hřejivým tónům zavede do teplých měsíců.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

375
Dočasně nedostupné

O produktu

50133847

Svěží jako čerstvý vánek, taková je vůně Letní déšť od francouzské značky Maison Berger Paris. Brouzdejte se ranní rosou s něžnou konvalinkou, oslnivým šeříkem, frézií, svěžím eukalyptem a hřejivým pačuli. Výraznější tóny bazalky a pačuli jen vyzdvihují jedinečnost tohoto bytového parfému. Za kombinací prvků, které spolu tvoří dokonalou souhru vůní, stojí francouzští mistři parfuméři z Grasse. Díky tomu se může pyšnit tou nejlepší kvalitou. 

Hlavní vlastnosti: 

  • osvěžující bytová vůně.
  • náplň do katalytické lampy
  • balení o 500 ml umožňuje 20 hodin difuze = 80 hodin provonění

Složení

Tóny parfému Letní déšť

  • Hlava: eukalyptus, listy, bazalka
  • Srdce: konvalinka, šeřík, frésie
  • Základ: ambra, pačuli
  • Obsahuje vodu, isopropylalkohol a vonné složky

Použití

Pomocí trychtýře nalijte náplň do katalytické lampy. Při prvním použití ponořte knot do lampy a počkejte 20 minut, než nasaje tekutinu. Zapalte kahan a počkejte 2 minuty. Po dvou minutách sfoukněte plamen a kahan zakryjte víčkem pro difuzi. V dalších 30 minutách lampa kompletně osvěží a provoní místnost. Pokud budete chtít lampu vypnout, sundejte difúzní víčko a uzavřete kahan.

O značce

Maison Berger Paris je francouzská luxusní značka elektrických difuzérů a bytových parfémů. Je vyhlášená pro své aroma difuzéry a designové katalytické lampy. V sortimentu najdete také vonné svíčky a vůně do auta. Díky francouzské parfumérské tradici a historii firmy, která sahá do 19. století, se společnost řadí k nejlepším výrobcům interiérových vůní na trhu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.