Elektronika

Mericare SM25 dětská video chůvička

Značka: MERICARE
5.0

Mericare SM25 dětská video chůvička nabízí dvoucestný zvuk a dlouhý dosah, čistý a stabilní přenos díky silnému bezdrátovému signálu a několik ukolébavek, které vaše dítě bezpečně uklidní.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 690

Cena za 1 kus(tbl): 1 690,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Mericare SM25 dětská video chůvička

50158240

Úvod

Spolehlivá videochůvička by neměla chybět ve výbavě žádného rodiče. Poskytne vám pocit bezpečí a jistoty ve chvílích, kdy nemůžete být u svého spícího děťátka. Chůvička Mericare SM25 nabízí dvoucestnou komunikaci, dlouhý dosah a kvalitní 2.4“ LED displej s nočním režimem. Vestavěný mikrofon a reproduktor vám umožní bezprostřední spojení s vaším dítětem, ať jste kdekoli v domácnosti nebo venku na zahradě. Díky silnému bezdrátovému signálu můžete očekávat čistý a stabilní přenos z libovolné části vašeho domova. Stačí připojit do elektrické zásuvky, zapnout a máte hotovo. Nemusíte se zabývat nastavováním, připojováním k WiFi ani stahováním aplikací do telefonu.

Drobné vychytávky zajistí pohodlí vám i dítěti

Dětská chůvička Mericare SM25 nabízí několik verzí roztomilých ukolébavek, které pomohou uklidnit vaše miminko a připravit ho na klidný spánek. Režim ECO s automatickým zapnutím obrazovky při aktivaci zvuku prodlužuje výdrž baterie o až 50 procent, takže můžete být v klidu po celou noc.

Hlavní vlastnosti:

  • dvoucestný zvuk a dlouhý dosah
  • čistý a stabilní přenos díky silnému bezdrátovému signálu
  • několik verzí roztomilých ukolébavek
  • kvalitní obraz a dlouhá výdrž
  • 2.4“ LED displej
  • noční režim
  • automatické zapnutí obrazovky v režimu ECO (zvukem aktivovaná dětská chůvička)

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.