Plenky velikost 7

  (8)
Seřadit podle
 • 5.0
  (2)
  Pohodlné plenkové kalhotky umožní přebalit dítě jedním rychlým pohybem.
 • Skvěle odvádějí vlhkost a dopřejí vašemu aktivnímu děťátku komfort v podobě sucha a pohodlí.
 • 5.0
  (1)
  Pohodlné plenkové kalhotky umožní přebalit dítě jedním rychlým pohybem.
  Plenky velikost 7

  Plenky velikost 7

  Jakou velikost plen vybrat?

  Pleny ve velikosti 7 pořiďte dítěti s váhou od 17 kg. Myslete však na to, že každý výrobce má jiné váhové rozpětí. Vyberte si například Pampers plenky, které perfektně odvádějí vlhkost a zanechávají zadeček miminka příjemně v suchu a pohodlí. Jsou velmi šetrné k citlivé dětské pokožce. Mezi další varianty plen patří např. Muumi nebo Huggies. Pro větší děti jsou výborné také tréninkové kalhotky, které pomohou s přechodem na nočník

  Související články k přebalování

  • Přebalování miminka krok za krokem

   Přebalování miminka není nic složitého, i když se to tak může novopečeným rodičům zpočátku zdát. Během několika dní pro vás bude výměna plenky úplnou hračkou. Jak postupovat krok za krokem a další potřebné informace o přebalování najdete v následujícím článku.
   Přebalování miminka krok za krokem
  • Jak vybrat dětské plenky?

   Jak vybrat dětské plenky?
  • Plenky jako pomocník pro všechny malé děti

   Pro miminko je toho třeba spousta, avšak naprosto nepostradatelnou součástí vašich každodenních radostí s miminkem jsou dětské plenky. Jaké dětské pleny používat, aby byly pro vaše děťátko nejvhodnější? Podle čeho je vybrat? Na které důležité věci se zaměřit?
   Plenky jako pomocník pro všechny malé děti
  • Kdy se zbavit plenek?

   Čas přechodu na plenky se může u dětí lišit až o dva roky. Kdy už ale neschopnost zbavit se plenky může ukazovat na možný problém? Existuje vůbec běžné počůrávání a jak ho odlišit od chronického pomočování, to je téma nového článku na Dr. Max BABY.
   Kdy se zbavit plenek?