Medpharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA 107 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Beta karoten je jedním ze zdrojů vitaminu A, který přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a imunitního systému.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů označených doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
135

Cena za 100 g: 486 Kč

O produktu

50099652

MedPharma Beta karoten 10.000 m.j.+ Panthenol + PABA je doplněk stravy obsahující beta karoten, panthenol a PABU. Beta karoten je jedním ze zdrojů vitaminu A, který je nutný pro tvorbu rodopsinu, zrakového pigmentu používaného za nízkého osvětlení. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • beta karoten zdroj vitamínu A
  • vitamín A podporuje zdraví sliznic, pokožky a zraku
  • vitamín A napomáhá uržet zdravý imunitní systém

Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Želatina, sojový olej, beta karoten, zhušťovadlo (glycerol), leštící látka (včelí vosk), D-panthothenát vápenatý, PABA (kyselina paraaminobenzoová),emulgátor (lecitin), čištěná voda, barvivo (oxid železa červený).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.