Medpharma Jablečný ocet + vitamin C + vláknina + chrom 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy obsahující vlákninu, jablečný ocet, vitamin C a chrom, který přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
Skladem na e-shopu
89

Cena za 1 kus: 2 Kč

O produktu

50011452

Doplněk stravy obsahující vlákninu, jablečný ocet, vitamin C a chrom, který přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Jablečný ocet obsahuje přírodní barviva, pektin, vitaminy a minerály. Vitamín C má pozitivní vliv na funkci energetického metabolismu, nervové soustavy a psychické činnosti. Příznivě ovlivňuje imunitní systém. 

Hlavní vlastnosti:

  • jablečný ocet obsahuje pektin, vitamíny a minerály
  • chrom podporuje metabolismus makroživin
  • chrom napomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi

Dávkování

1–2 tablety 1x denně.

Složení

Plnidlo (uhličitan vápenatý), jablečný ocet, vláknina z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), L-askorbová kyselina, emulgátor (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavé látky (dioxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (polyvinylalkohol), chrom-pikolinát.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.