Medpharma Vápník 600 mg + Vitamín D liquid 67 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Medpharma Vápník 600 mg + Vitamín D liquid je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje vápník a vitamin D.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů označených doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
179

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011483

Medpharma Vápník 600 mg + Vitamín D liquid je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje vápník a vitamin D. Vápník s vitaminem D přispívají k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů. Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a k udržení jeho normální hladiny v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy ve formě tablet
  • 1 tableta obsahuje 600 mg vápníku 5,0 µg vitaminu D3
  • vápník s vitaminem D přispívají k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů

Dávkování

1 tobolka 1× denně.

Složení

Uhličitan vápenatý (vápník), sójový olej, zahušťovadlo (hydroxypropylester škrobu), želírující látka (karagenan), zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, emulgátor (sójový lecitin), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), lešticí látka (včelí vosk), barvivo (oxidy železa), cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.