Micelární vody Nuance

  (4)
Nuance

ZAMILUJTE SI NUANCE


Kouzlo Nuance se ukrývá v poznání, že ty nejdokonalejší ingredience se nacházejí v přírodě. Naším uměním je rostlinné extrakty šetrně zpracovat tak, aby si uchovaly maximální čistotu a koncentraci aktivních látek. A je to ten jemný rozdíl (z francouzštiny [nua:ns]), na kterém záleží nejvíce. Rozdíl, který dává ženám důvod každý den pečovat o svou krásu bez kompromisů a s produkty promyšlenými do posledního detailu.


Nuance - KVALITNÍ Vysoké koncentrace účinných látek vyvinutých ve Francii.

KVALITNÍ

Vysoké koncentrace aktivních látek vyvinutých ve Francii.

Nuance - INOVATIVNÍ Patentované přírodní komplexy.

INOVATIVNÍ

Unikátní patentované přírodní komplexy.

Nuance - ZODPOVĚDNÁ Maximálně šetrná k pleti i k přírodě.

ZODPOVĚDNÁ

Tvoříme s úctou k přírodě, vždy postupujeme zodpovědně a šetrně.

Nuance - ČISTÁ

ČISTÁ

Nepoužíváme žádné látky, které nejsou v souladu s naší filozofií.


Nadčasová. Chic. Sebevědomá. Inspirativní.

TY NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCHNuance - Krása je v detailu

POZNEJTE NAŠE PRODUKTOVÉ ŘADY


NUANCE ORGANIC. Maximálně šetrná nejen k vaší pleti, ale I přírodě. Řada Nuance Organic přináší nekompromisní čistotu bez ústupku v účinnosti.

NUANCE ORGANIC

Maximálně šetrná nejen k vaší pleti, ale i přírodě. Řada Nuance Organic přináší nekompromisní čistotu bez ústupku v účinnosti.

YOUTH COMPLEX Řada vyvinutá speciálně pro mladší pleť pomáhá oddalovat vznik prvních vrásek a udržuje pokožku svěží a v kondici. Chrání pleť například před smogem a modrým světlem.

YOUTH COMPLEX

Řada vyvinutá speciálně pro mladší pleť pomáhá oddalovat vznik prvních vrásek a udržuje pokožku svěží a v kondici. Chrání pleť například před smogem a modrým světlem.

ANTI-AGEING COMPLEX Komplexní péče napomáhá zpomalení procesů stárnutí pleti a zvyšuje její pevnost a pružnost. Maximálně efektivní koncentrace látek pokožku hydratuje a dodává jí potřebné živiny.

ANTI-AGEING COMPLEX

Komplexní péče napomáhá zpomalení procesů stárnutí pleti a zvyšuje její pevnost
a pružnost. Maximálně efektivní koncentrace látek pokožku hydratuje a dodává jí potřebné živiny.

SUPREME LIFTING Sofistikovaná péče podporuje pozvednutí kontur, elasticitu a hydrataci pleti. Přirozeně minimalizuje vznik nových vrásek a pokožka je tak pružná a projasněná.

SUPREME LIFTING

Sofistikovaná péče podporuje pozvednutí kontur, elasticitu a hydrataci pleti. Přirozeně minimalizuje vznik nových vrásek a pokožka je tak pružná a projasněná.

ABSOLUTE CAVIAR AND PEARL

Luxusní péče pro pleť, kterou díky vzácným výtažkům z tahitských perel a černého kaviáru velmi účinně omlazuje a rozjasňuje.

HYALURON ACTIVE Cílená péče na bázi 5 typů prvotřídní kyseliny hyaluronové  pomáhá k lepší tkáňové obnově a přísunu živin a kyslíku. Pleť je díky tomu pevná a pružná.

HYALURON ACTIVE

Cílená péče na bázi 5 typů prvotřídní kyseliny hyaluronové  pomáhá k lepší tkáňové obnově a přísunu živin a kyslíku. Pleť je díky tomu pevná a pružná.

CLEANING CARE Micelární vody, které dokonale odstraní make-up a pleť šetrně vyčistí, zklidní, hydratují a regenerují.

CLEANING CARE

Micelární vody, které dokonale odstraní make-up a pleť šetrně vyčistí, zklidní, hydratují a regenerují.

GLAMOUR BODY Péče o pleť obličeje i těla s přírodními aktivními složkami a vysokou koncentrací patentovaných účinných látek, které zanechávají pleť krásně jemnou a hydratovanou.

GLAMOUR BODY

Péče o pleť obličeje i těla s přírodními aktivními složkami a vysokou koncentrací patentovaných účinných látek, které zanechávají pleť krásně jemnou a hydratovanou.NAJDĚTE PRO SVOU PLEŤ TO PRAVÉ


Analyzér pokožky Nuance

Vyzkoušejte zdarma nový Nuance SkinAnalyzer. Prozkoumejte každý detail své krásy a inspirujte se radami, jak může vypadat vaše ideální rutina s kosmetikou Nuance. 

Nuance - NAJDĚTE PRO SVOU PLEŤ TO PRAVÉ - produktové řady

Seřadit podle
 • Micelární vody

  KOUZLO KRÁSY JE V PRAVIDELNOSTI


  Naším cílem je pomáhat ženám pečovat o to, aby jejich pleť byla krásná, svěží a projasněná. Každodenní péče je nejen cestou ke krásnějšímu vzhledu, ale také k lepšímu pocitu, že si věnujeme čas a staráme se o svoji pleť tím nejlepším způsobem.

  Nuance - večerní rituál. Ať už nosíte make-up, nebo ne, vždy je potřeba připravit pleť na cílenou péči tím, že ji důkladně odlíčíte a dočistíte přípravkem vhodným pro vaši pokožku. Prvním krokem následné péče je sérum.
  Nuance - ranní rituál. I když vaše pleť v noci odpočívala, je dobré ji po ránu znovu vyčistit. Použijte jemný čisticí přípravek odpovídající typu vaší pleti. V dalším kroku naneste účinné pleťové sérum.