Kosmetika

Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml

Značka: NUANCE
Produktová řada: Organic

Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť přináší pleti intenzivní hydrataci, zklidnění a její celkové omlazení. Redukuje jemné vrásky a rozjasňuje pleť.

454
Ušetříte 30%

Původní cena:  649 Kč  ·  sleva 195 Kč

Nejnižší cena před slevou: 649 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml

50143509

  • Potřeba pleti: Intenzivní hydratace, omlazení, rozjasnění, zklidnění.
  • Výsledek: Pleť je hydratovaná, bez pocitu pnutí, rozjasněná, jemné vrásky jsou méně viditelné.
  • Typ pleti: Suchá.
  • Klíčové složky: Softami*, Amihyal*, extrakty z grapefruitu, černého rybízu, chrpy.
  • Textura: Krém.
  • Způsob použití: Naneste ráno na vyčištěnou pleť.

TO NEJČISTŠÍ Z PŘÍRODY PRO VAŠI PLEŤ


Nekompromisní čistota bez ústupku v účinnosti, to je filozofie Nuance Organic. Denní krém této řady se díky lehké textuře dobře vstřebává a nezanechává mastný film. Řada Nuance Organic nabízí jedinečnou recepturu Bio Complex a složení maximálně šetrné k pleti i přírodě, založené na vysokých koncentracích aktivních organických složek lokálního původu (Francie).

Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml. Kyselina hyaluronová získaná z rostlin.

* Ecocert certified: Věděli jste, že naše unikátní přírodní komplexy jsou certifikované podle normy COSMOS (Ecocert)? Ecocert je francouzská nezávislá společnost, která patří mezi vůbec největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů. Certifikované produkty obsahují minimálně 95 % složek přírodního původu a splňují nejpřísnější kritéria na poli udržitelnosti, etiky a sociálního dopadu

KLÍČOVÉ ÚČINNÉ SLOŽKY ŘADY ORGANIC


Unikátní receptura Bio Complex

Unikátní receptura Bio Complex

Kombinace účinných a šetrných složek, které jsou z 99,5 % přírodního původu a v té nejvyšší kvalitě zpracování.

Organická kyselina hyaluronová AMIHYAL*

Kyselina hyaluronová AMIHYAL*

Organická kyselina hyaluronová AMIHYAL* ve třech molekulárních hmotnostech pleť dlouhodobě a intenzivně hydratuje a zmírňuje viditelnost vrásek.

Patentovaný koncentrovaný komplex SOFTAMI*

Patentovaný komplex SOFTAMI*

Čtyři synergicky působící extrakty z okurky, granátového jablka, měsíčku a listů červené vinné révy ve vysoké koncentraci podporují hydrataci a zjemnění pleti.

Rostlinné výtažky

Rostlinné výtažky

Grapefruit pomáhá s rozjasněním pleti, černý rybíz podpoří jemný lifting a chrpa přispívá ke zjemnění pleti a její regeneraci.

Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml. 99,5 % složek přírodního původu
Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml. Každá můžeme přispět ke změně.

JAK KRÉM SPRÁVNĚ APLIKOVAT


Vkročte do každého dne s dokonale rozjasněnou a hydratovanou pletí. Na vyčištěnou pleť naneste dostatečné množství krému a jemnými krouživými pohyby vtírejte, dokud se úplně nevstřebá.

TIP: Doporučujeme kombinovat se sérem to do pleti vpravíte nejlépe jemným poklepáváním konečky prstů nebo jemným tlakem dlaní směrem ze středu obličeje ven. Sérum nechte chvíli vstřebávat a poté naneste denní krém.

Nuance Organic Denní krém pro suchou pleť 50 ml

MAXIMÁLNĚ ŠETRNÁ K PLETI I PŘÍRODĚ


Vyzkoušejte kompletní řadu Nuance Organic a kvalitu složení, které na té nejvyšší úrovni respektuje vaši pleť i životní prostředí.

Přírodní produkty Nuance Organic obsahují pouze složky pocházející z ovoce, zeleniny a bylin z ekologického zemědělství. To se vyznačuje tím, že jejich produkce není zatížená pesticidy a těžkými kovy.

Nuance Organic. Unikátní kyselina hyaluronová získaná z rostlin

O NUANCE


V Nuance věříme, že ty nejdokonalejší ingredience pochází z přírody. Naším uměním je rostlinné extrakty šetrně zpracovat tak, aby si uchovaly maximální čistotu a koncentraci aktivních látek. A je to ten jemný rozdíl (z francouzštiny [nua:ns]), který dává ženám důvod každý den pečovat o svou krásu bez kompromisů a s produkty promyšlenými do posledního detailu.

UPOZORNĚNÍ


Jen pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 5 °C do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.