NiQuitin

Začít kouřit je snadné, ale odvykání je mnohem náročnější. Náhradní terapie nikotinem (NTN) výrazně zvyšuje vaše šance na úspěšné odvykání kouřeníNiQuitin je lék určený k odvykání kouření. Obsahuje nikotin ve formě malých lisovaných pastilek, žvýkaček či náplastí. Na rozdíl od cigaret NiQuitin neobsahuje žádné jiné toxické látky (oxid uhelnatý, dehet apod.). NiQuitin pomáhá omezovat nepříjemné abstinenční příznaky při zanechání kouření a snižuje touhu po cigaretě.

Seřadit podle
  • Náplast
Niquitin Clear 14 mg

7 transdermálních náplastí

Registrovaný léčivý přípravek

Zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky při odvykání kouření.
  • Sleva 47 Kč
  • Expres po Praze
422 469 Kč
Niquitin Clear 21 mg

transdermální náplast 7 ks

Registrovaný léčivý přípravek

Zmírňuje chuť na cigaretu a abstinenční příznaky při odvykání kouření.
  • Sleva 70 Kč
449 519 Kč

S NiQutinem můžete přestat kouřit naráz, anebo - pokud se vám tento způsob zdá příliš náročný, postupně. Návody na postupné odvykání kouření i odvykání naráz naleznete v příbalovém letáku. NiQuitin Mini pastilky je dodáván v malých praktických plastových krabičkách, které můžete mít neustále u sebe.  Alternativou k pastilkám NiQuitin Mini jsou náplasti NiQuitin (pro dvoufázové odvykání kouření), které se aplikují jednou za 24 hodin. Vyzkoušet můžete i svěží formu NiQuitin žvýkačky.

NiQutin Mini a NiQuitin žvýkačky jsou lék k vnitřnímu užití. NiQutin nápasti jsou lék k vnějšímu užití. Obsahují nikotin. Před použitím si přečtěte příbalový leták!