Natura Siberica Zubní pasta 7 Severských bylin 100 g

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Nepodceňujte péči o svou ústní dutinu, a především o dásně. Přírodní sibiřská zubní pasta 7 Severských bylin odstraňuje zubní plak a předchází vzniku zubního kazu. Obsahuje organický extrakt amurské šalvěje, altajského heřmánku a pelyněk, který má stahující účinek na dásně.

Výsledek:

  • odstraňuje zubní plak a zabraňuje vzniku zubního kazu
  • pečuje o ústní dutinu a dásně
  • pelyňkový extrakt má stahující účinek

Složení

Jedinečnost a síla zubní pasty je ukryta v jejím složení. To je obohaceno například o organický extrakt z šalvěje, organický extrakt altajského heřmánku, extrakt aleutského hrachoru, pelyňkový extrakt a výtažky planě rostoucí daurské máty.

Použití

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a čistěte zuby a dásně jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte vodou. Používejte dvakrát denně.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin.