Natura Siberica Zubní pasta Arktická ochrana 100 g

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Nepodceňujte péči o citlivé zuby. Přírodní sibiřská zubní pasta Arktická ochrana pečuje o celou ústní dutinu, eliminuje zubní plak, odstraňuje příznaky přecitlivělosti zubů, posiluje zubní sklovinu a také osvěžuje dech. Zubní pasta zkrátka poskytne vašim citlivým zubům přesně to, co potřebují.

Výsledek:

  • intenzivně pečuje o celou ústní dutinu
  • účinně odstraňuje přecitlivělost zubů
  • pečuje o zubní sklovinu
  • odstraňuje zubní plak
  • osvěžuje dech

Složení

Jedinečnost zubní pasty je ukryta v jejím složení. To je doplněno například o organický extrakt z echinacey, extrakt z jakutského kyselého šťavele, organický extrakt z plicníku z tajgy a altajský rakytníkový olej.

Použití

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty a čistěte zuby a dásně jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte vodou. Používejte dvakrát denně.

O značce

Jedinečnost této přírodní kosmetiky spočívá v síle divoce rostoucích bylin Sibiře a Dálného Východu, které bojují o svůj život za drsných klimatických podmínek. Natura Siberica směřuje tuto živou energii ve prospěch krásy a zdraví do přípravků v senzační péči o pleť, tělo a vlasy. Suroviny pro přípravu kosmetiky pocházejí z ekologické farmy pro pěstování sibiřských rostlin i z volně rostoucích rostlin.