Potraviny a nápoje

Naturprodukt sirup Švestkový 250 ml

5.0

Naturprodukt sirup Švestkový je 100% přírodní ovocný sirup s chutí a vůní šťavnatých švestek. Skvěle se hodí do čaje, limonád, jogurtu nebo na zmrzliny.

NAVÍC Naturprodukt Sirup bazalkový 250 ml Při nákupu produktů dodavatele Naturprodukt v minimální hodnotě 400 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturprodukt Sirup bazalkový 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
115

Cena za 100 ml: 46,00 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. 250 Kč

O produktu: Naturprodukt sirup Švestkový 250 ml

50131603

Úvod

Naturprodukt sirup Švestkový je 100% přírodní ovocný sirup bez konzervačních látek. Z voňavého švestkového sirupu připravíte luxusní limonádu nebo jím můžete ochutit zmrzlinu či jogurt. Švestky jsou bohaté na organické kyseliny, minerální látky a vitaminy. Sirupy Naturprodukt jsou vyrobeny manufakturně, šetrným postupem z prvotřídních surovin, jak z vlastních zahrad, tak od prověřených dodavatelů.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní ovocný sirup
  • konzervováno pasterizací – neobsahuje konzervační látky
  • z prvotřídních surovin od prověřených dodavatelů

Složení

Švestky, voda, cukr, kyselina citrónová, citrónová silice. Bez konzervačních látek, se zvýšeným obsahem silice, pasterizováno. Usazeniny nejsou na závadu.


Použití

Doporučené dávkování: 5 ml sirupu/200 ml nápoje (vody). K přípravě domácích limonád, ochucení čaje, jogurtu nebo zmrzliny nebo podle Vaší fantazie.


Upozornění

Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 měsíců.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.