Potraviny a nápoje

Naturprodukt sirup Zázvorový 250 ml

Naturprodukt sirup Zázvorový je vyrobený ze šťávy čerstvého zázvoru bez použití umělých sladidel a barviv. Má svěží chuť, oceníte ho v čaji, limonádě, jogurtu nebo na zmrzlině.

115

Cena za 100 ml: 46,00 Kč

O produktu: Naturprodukt sirup Zázvorový 250 ml

50144760

Úvod

Objevte sílu přírody. Naturprodukt sirup Zázvorový obsahuje šťávu z čerstvého zázvoru, a je vyroben bez použití umělých sladidel a barviv. Zázvor je žlutě kvetoucí bylina pocházející z Číny nebo Indie, která má prospěšné účinky na lidské zdraví. Zázvor dodává tělu energii a vitalitu, přispívá k odolnosti vůči únavě a přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a zdravému trávení. Sirup má jedinečnou a svěží chuť, která vás okamžitě nakopne. Je ideální pro posezení u krbu během sychravých dní. Můžete ho použít samostatně pouze do vody nebo přidat do svých oblíbených nápojů. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a může být bezpečně užíván každý den. Zázvorový sirup výborně chutná v čaji, limonádě, jogurtu, na zmrzlině i v dalších pochutinách.


Složení

Cukr, pitná voda, zázvorová šťáva 9,5%, citrónová šťáva kyselina: kyselina citrónová, silice citrónová.


Použití

Dle individuální chuti. Doporučujeme ředění: 1:10 (na 1 díl sirupu 10 dílů tekutiny).


Upozornění

Usazeniny nejsou na závadu. Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 měsíců.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.