Potraviny a nápoje

Naturprodukt Sirup mátový 250 ml

Domácí přírodní sirup s mátou. Ideální do čaje, limonád, kávy, jogurtu. Bez aromat, chemických konzervantů, barviv, ochucovadel a sladidel.

NAVÍC Naturprodukt Sirup bazalkový 250 ml Při nákupu sirupů značky Naturprodukt v libovolné kombinaci získáte NAVÍC Naturprodukt Sirup bazalkový 250 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
99

Cena za 100 ml: 39,60 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Naturprodukt Sirup mátový 250 ml

50108949

Úvod

Poctivá dávka bylinek. Domácí bylinný sirup bez aromat, chemických konzervantů, barviv, ochucovadel, posilovačů chuti a vůně, sladidel. Odpovídá požadavkům zdravé výživy a moderním potravinovým trendům.  Máta působí příznivě na relaxaci a spánek, přispívá k normální činnosti trávicí soustavy a střev.  Napomáhá přirozené obranyschopnosti organismu. Mátový sirup výborně chutná v čaji, limonádě, kávě, jogurtu, na zmrzlině i v dalších pochutinách.


Složení

Mátová nať, voda, cukr, kyselina citrónová, mátová silice.


Použití

Dle individuální chuti. Doporučujeme 5 ml sirupu/200 ml nápoje (vody).


Upozornění

Usazeniny nejsou na závadu. Skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 3 měsíců. Pro osoby se zvýšenou citlivostí na mátu nevhodné. Neobsahuje alergeny.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.