Neutrogena

  (45)

Značka Neutrogena patří mezi přední hráče na poli péče o pokožku, což potvrzují rozsáhlá doporučení od dermatologů z celého světa. Neutrogena nabízí širokou škálu produktů ke zlepšení kvality kůže celého těla i vlasů. Výrobky Neutrogena jsou vhodné pro každého bez rozdílu typu pleti či stáří. Spolehlivě a šetrně pečují o vaší pokožku, kterou hydratují, pomáhají jejímu zpevňování, posilují pružnost a tím pádem zvyšují její obranyschopnost.

Seřadit podle

Péče o pleť

Základem péče o pleť je její pravidelné čištění. Neutrogena nabízí různé produkty k péči o pleť, od mlék přes masky až po mýdla. Jednoduše si vyberte z bohaté nabídky produktů určených pro každodenní použití, k řešení problémů s akné, pro boj proti vráskám a stárnutí pleti, k péči o citlivou pokožku, zmenšování pórů a podobně.

Hydratace pokožky

Nejen s přibývajícím věkem, ale také během horkých letních měsíců je pokožka vystavována nadměrné zátěži. Sluneční paprsky kůži dehydratují a narušují. Může docházet ke spálení či zarudnutí a tvorbě akné. Aby došlo k přirozenému obnovení práce kožních buněk, je třeba pokožku pravidelně hydratovat. Neutrogena nabízí hydratační krémy, oleje a noční krémy, které se o vaše tělo postarají, dodají kůži potřebné živiny a navrátí jí přirozenou záři a pružnost. Zastavte čas využitím přípravků ze série Anti-Aging. Portfolio Neutrogeny nabízí celou řadu krémů, hydratačních vod, séra a další produkty, které vyhlazují jemné vrásky v obličeji, kolem očí i na krku a v oblasti dekoltu. Základem těchto produktů je opět hydratace pokožky, která je při stárnutí pleti vysoce důležitá, aby nedocházelo k praskání kůže či dalším nepříjemným a místy i bolestivým projevům.

Zdravé a krásné vlasy

Stejně jako pokožka, i vlasy oslabují, ztrácí svůj lesk a pevnost. Mnoho lidí se v průběhu času musí vypořádávat s nadměrným vypadáváním a řídnutím vlasů. Správnou péčí však tento proces můžete snadno zvrátit. Neutrogena nabízí širokou škálu výrobků pro péči o vlasy, a to včetně terapeutických produktů sloužících k eliminaci lupů a uklidnění svědící pokožky hlavy.

Produkty pro muže

Neutrogena necílí svými výrobky pouze na ženy. Také pánská pokožka je oslabována a vystavována nepříznivým vnějším vlivům. Nejcitlivější je kůže na obličeji a krku, kterou neustále namáhá a dráždí holení. Využívejte produkty Neutrogena, které zklidní podrážděnou pokožku během holení i po něm a dodají ji potřebnou hydrataci. V nabídce naleznete čisticí gely, pěny na holení i hydratační mléka.