Nutrikaše

Chutné a nutričně výživné kaše nemusí být snídaňovou volbou pouze pro děti. Zachutnají zcela jistě i dospělým, kteří tak tělu dodají potřebné množství energie a pozitivně se naladí na celý den. Nutrikaše je výbornou volbou pro každého, dokonce i pro ty, kteří jsou omezováni alergiemi. Kaše neobsahují laktózu, cholesterol ani lepek. Všechny příchutě jsou plné vitamínů a minerálních prvků. S jednou porcí obohatíte své tělo až o 33 % jejich doporučené denní dávky. Nechybí zde vitamíny B1, B2, B6, B12, E, C, ale také selen, mangan, zinek, vápník, hořčík nebo železo.

Seřadit podle
5.0
(1)
Instantní kaše s obsahem rostlinné vlákniny a probiotických kultur.
Zdravé mlsání na každý den určené také pro vegany.
5.0
(2)
Nutrikaše probiotic s višněmi je instantní kaše s obsahem rostlinné vlákniny, probiotických kultur a 10 vitaminů a minerálů. Je bez laktózy a přirozeně bezlepková.
5.0
(1)
Instantní kaše bez lepku a laktózy (3x60g). Nutriční strava pro podporu organismu bez obsahu cholesterolu, lepku a laktózy.
5.0
(2)
Nutrikaše probiotic natural je instantní rýžová kaše s obsahem rostlinné vlákniny, probiotických kultur a 10 vitaminů a minerálů. Je bez laktózy a přirozeně bezlepková.
5.0
(2)
Nutrikaše probiotic s jahodami a vanilkou je instantní rýžová kaše s obsahem rostlinné vlákniny, probiotických kultur a 10 vitaminů a minerálů. Je bez laktózy a přirozeně bezlepková.
5.0
(1)
Funkční strava se zvýšeným obsahem bílkovin, určená pro podporu organismu.
5.0
(2)
Bezlepková kaše s 28 % bílkovin a obsahem probiotik. Neobsahuje laktózu.
5.0
(1)
Vydatná a lehce stravitelná cereální kaše bez lepku a bez laktózy.
Zdravé mlsání na každý den určené také pro vegany.
5.0
(2)
Bezlepková kaše s vitaminy, minerály a obsahem probiotik. Neobsahuje laktózu.
5.0
(2)
Nutrikaše probiotic s čokoládou je instantní rýžová kaše s obsahem rostlinné vlákniny, probiotických kultur a 10 vitaminů a minerálů. Je bez laktózy a přirozeně bezlepková.
5.0
(3)
Nutrikaše probiotic s banány je instantní rýžová kaše s obsahem rostlinné vlákniny, probiotických kultur a 10 vitaminů a minerálů. Je bez laktózy a přirozeně bezlepková.
5.0
(6)
Vydatná a lehce stravitelná cereální kaše bez lepku a bez laktózy.

S Nutrikaší uspokojíte i chutě na sladké. Vyzkoušejte příchuť s jahodami a vanilkou nebo se ponořte do smyslné čokolády. Snídaně takto už nikdy nebude nuda. Říkáte si, že nemáte čas se každé ráno před odchodem do práce chystat s kaší? Odhoďte výmluvy stranou! Nutrikaši připravíte během chvilky. Stačí pouze obsah sáčku rozmíchat ve 150 ml horké vody a nechat 3-5 minut odležet. Pak už jen sedněte ke stolu a užijte si zdravou dobrotu, která vám posílí tělo.