Potravina pro zvláštní výživu

Nutrikaše probiotic s proteinem 3x60 g

Značka: NUTRIKAŠE
5.0

Funkční strava určená pro podporu organismu. Instantní rýžová kaše se zvýšeným obsahem bílkovin, vysokým podílem vlákniny a probiotickou kulturou.

75

Cena za 100 g: 41,67 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Nutrikaše probiotic s proteinem 3x60 g

50120961

Úvod

Záleží Vám na tom, co jíte? Nutrikaše probiotic s proteinem je funkční potravina pro každého, koho zajímá racionální stravování, pro sportovce i rekonvalescenty. Chutná a lehce stravitelná kaše je zdrojem bílkovin, obsahuje vitaminy a minerální prvky, vysoký podíl vlákniny a probiotickou kulturu. Naopak neobsahuje lepek ani laktózu, takže je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Jednotlivě balené porce kaše Vám dobře poslouží jako rychlá a ekonomická alternativa ke snídani, večeři nebo svačině, bez pocitu, že jste Vaši stravu zanedbali.

Kombinace rostlinných a živočišných proteinů

Nutrikaše s proteinem obsahuje jak rostlinné, tak živočišné bílkoviny, které jsou základním stavebním kamenem tkání v těle. Bílkoviny jsou důležité pro udržení a růst svalové hmoty a přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Probiotika a vláknina

Jedna porce kaše obsahuje 5 miliard probiotických bakterií Bacillus coagulans a vysoký obsah kvalitní vlákniny z čekanky. Tyto bakterie spolu s vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených bakterií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce.

Hlavní vlastnosti:

  • funkční strava určená pro podporu organismu
  • kaše je chutná a snadno stravitelná
  • instantní kaši připravíte během chvilky
  • obsahuje vitaminy a minerální látky
  • je zdrojem bílkovin
  • vysoký obsah vlákniny
  • je přirozeně bezlepková a neobsahuje laktózu

Dávkování

Konzumujte 2-3 porce denně připravené dle návodu. S ohledem na hodnoty obsažených látek je vhodné konzumaci většího množství konzultovat s výživovým specialistou.


Složení

Extrudovaná rýžová mouka 28 %, glukózový sirup, vepřový hydrolyzovaný kolagen 13 %, modifikovaný kukuřičný škrob, fruktóza 9 %, slunečnicový olej, vláknina inulin 6,4 %, sójový bílkovinný izolát 4,5 %, kaseinát sodný, stabilizátor E340, jedlá sůl, vitaminový a minerální komplex, probiotická kultura (5 mld. / porce) Bacillus coagulans, přírodní aroma, protispékavá látka E551, emulgátor E471, barvivo karoteny. Alergeny : sója.


Použití

K přípravě Nutrikaše je potřeba pouze 150 ml horké vody o teplotě přibližně 80° C. Nedoporučujeme používat vodu vřelou z důvodu neblahého vlivu obsažené probiotické kultury Bacillus coagulans.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.