Potravina pro zvláštní výživu

Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60 g

Značka: NUTRIKAŠE
5.0

Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše s 28 % bílkovin. Neobsahuje lepek ani laktózu.

59

Cena za 100 g: 32,78 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60 g

50131021

Úvod

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše bez lepku a laktózy. Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše, a je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Jejím základem je extrudovaná rýže, obsahuje 14 % bílkovin a je ochucená čokoládou. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

A ještě něco navíc

Jedna porce kaše obsahuje 5 miliard probiotických bakterií Bacillus coagulans a 6 % lehce rozpustné vlákniny z čekanky. Tyto bakterie spolu s obsaženou vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených bakterií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce. Barveno karoteny.

Nutrikaše probiotic proteinová s čokoládou

  • vhodná pro celiatiky a osoby s nesnášenlivostí laktózy
  • vhodná při rekonvalescenci i pro racionální stravování
  • vhodná jako vydatná svačina během dne

Hlavní vlastnosti:

  • bez laktózy a lepku
  • obsahuje vitaminy a minerály
  • obsahuje probiotické kultury
  • vysoký obsah vlákniny
  • snadná příprava

Složení

Extrudovaná rýžová mouka 29,5 %, glukózový sirup, fruktóza, modifikovaný kukuřičný škrob, vepřový hydrolyzovaný kolagen 7,6%, vláknina inulin 6,2 %, slunečnicový olej, čokoláda 5% (kakaová hmota, cukr, dextrosa, emulgátor slunečnicový lecitin), sójový bílkovinný izolát 4,8%, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 4,1%, kaseinát sodný, přírodní aroma, stabilizátor E340, jedlá sůl, vitamínový a minerální komplex, probiotická kultura Bacillus coagulans (5 mld/porce), protispékavá látka E 551, emulgátor E 471, barvivo karoteny. Alergeny jsou vyznačeny tučně.


Použití

Obsah sáčku (1 porce = 60 g) nasypte do misky a zalijte 150 ml vody o teplotě 80 °C. Promíchejte a nechte 3-5 minut odstát. S ohledem na hodnoty aktivních látek (vitaminů a minerálů) obsažených v kaši, doporučujeme konzumaci maximálně 3 porcí denně připravených dle návodu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.