Nutrikaše probiotic s malinami 3x60 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: NUTRIKAŠE
5.0
Nutrikaše probiotic s malinami 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše s vitaminy, minerály a obsahem probiotik. Neobsahuje lepek ani laktózu.
Skladem na e-shopu
75

Cena za 100 g: 42 Kč

O produktu

50131022

Tři jednotlivě balené porce instantní cereální kaše bez lepku a laktózy. Nutrikaše probiotic s malinami 3x60 g je vydatná, a přitom lehce stravitelná kaše a je výborným zpestřením jídelníčku rekonvalescentů, seniorů i příznivců racionálního stravování. Jejím základem je extrudovaná rýže, ochucená lyofilizovaným ovocem. Neobsahuje lepek ani laktózu, a proto je vhodná i pro osoby s výživovým omezením při intoleranci těchto složek. Přidané maliny byly sušeny hlubokým mrazem za velmi nízkého tlaku, a díky tomu si uchovaly barvu, chuť i obsažené vitamíny. Příprava je rychlá a snadná a porci kaše můžete mít stále po ruce, abyste si kdykoliv mohli vychutnat kvalitní svačinku.

A ještě něco navíc

Jedna porce kaše obsahuje 5 miliard probiotických bakterií Bacillus coagulans a 6 % lehce rozpustné vlákniny z čekanky. Tyto bakterie spolu s obsaženou vlákninou vytvářejí symbiotický vztah. Přirozené zapouzdření obsažených bakterií zaručuje jejich konstantní množství v průběhu celé trvanlivosti výrobku i bez nutnosti skladování v chladničce. Barveno karoteny.

Nutrikaše probiotic s malinami

  • vhodná pro celiatiky a osoby s nesnášenlivostí laktózy
  • vhodná při rekonvalescenci i pro racionální stravování
  • vhodná jako vydatná svačina během dne

Hlavní vlastnosti:

  • bez laktózy a lepku
  • obsahuje vitaminy a minerály
  • obsahuje probiotické kultury
  • vysoký obsah vlákniny
  • snadná příprava

Složení

Extrudovaná rýžová mouka 34 %, glukózový sirup, slunečnicový olej, fruktóza 8,9 %, vláknina inulin 6,3 %, modifikovaný kukuřičný škrob, sójový bílkovinný izolát, mrazem sušené maliny 1,5% kaseinát sodný, aroma, stabilizátor E340, jedlá sůl, vitamínový a minerální komplex, probiotická kultura Bacillus coagulans (5 mld/porce), protispékavá látka E 551, emulgátor E 471, barvivo karoteny. Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Použití

Obsah sáčku (1 porce = 60 g) nasypte do misky a zalijte 150 ml vody o teplotě 80 °C. Promíchejte a nechte 3-5 minut odstát. S ohledem na hodnoty aktivních látek (vitaminů a minerálů) obsažených v kaši, doporučujeme konzumaci maximálně 3 porcí denně připravených dle návodu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.