Ocutein Sensitive Care oční kapky 15 ml

Zdravotnické prostředky

Zvlhčující oční kapky pomáhají ulevit podrážděným a unaveným očím. Jsou vhodné i pro velmi citlivé oči a lze je aplikovat na kontaktní čočky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
109

O produktu

50119205

Potřebujete ulevit unaveným, podrážděným a suchým očím? Oční kapky Ocutein SENSITIVE CARE poskytují okamžité zklidnění a dlouhotrvající úlevu pro suché, unavené a podrážděné oči. Hydratují, zklidňují, chrání a stabilizují slzný film. Obsahují vysoce lubrikační a hydratační kyselinu hyaluronovou. Oční kapky Ocutein SENSITIVE CARE oceníte při všech činnostech, kdy dochází k vysušování a dráždění oční rohovky např. při řízení automobilu, puštěné klimatizaci, čtení, práci na PC, sledování televize, používání kontaktních čoček.

Hlavní vlastnosti:

  • jsou vhodné i pro velmi citlivé oči
  • lze je aplikovat přímo na nasazené kontaktní čočky
  • trvanlivost kapek je 90 dní po prvním otevření

Dávkování

Aplikujte 1-2 kapky do každého oka jednou nebo vícekrát za den dle potřeby nebo doporučení lékaře. Uživatelé kontaktních čoček aplikují kapky na nasazené kontaktní čočky během dne dle potřeby. Lze také aplikovat 2-3 kapky na kontaktní čočku před nasazením.

Složení

Kyselina hyaluronová.

Upozornění

Nepoužívejte při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Nepolykejte. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte déle než 90 dní od prvního otevření lahvičky.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.