Registrovaný léčivý přípravek

OLYNTH® HA 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml

Značka: OLYNTH

Způsobuje stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje otok, usnadní dýchání nosem, zlepšuje uvolnění hlenů a zvlhčuje nosní sliznici. Je určen k léčbě dětí od 2 do 7 let.

Varianty produktu
119
Ušetříte 5%

Původní cena:  125 Kč  ·  sleva 6 Kč

Nejnižší cena před slevou: 125 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: OLYNTH® HA 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml

50114031

Jak bojovat s rýmou u dětí? Nosní sprej OLYNTH® HA pro děti od 2 do 7 let vám pomůže

 • Rychle a jemně uvolňuje ucpaný nos

 • Zvlhčuje nosní sliznici

 • Rozprašovač vytváří jemný aerosol, který nedráždí nosní sliznici a nevyvolává tak u dětí nepříjemné pocity pálení v nose

 • S obsahem kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli

 • Neobsahuje konzervační látky


 

Nosní sprej OLYNTH® pro léčbu rýmy 

V boji s příznaky rýmy a nachlazení pomohou léčivé přípravky OLYNTH®. Zmírňují otok nosní sliznice, pomáhají se zbavit nahromaděných hlenů v nose a vedlejších nosních dutinách, a tím usnadňují dýchání nosem.


OLYNTH® HA pro děti rychle a jemně uvolňuje ucpaný noszvlhčuje nosní sliznici, snižuje pocit suché nosní sliznice pro větší pohodlí malého pacienta. Navíc neobsahuje konzervační látky, které mohou nosní sliznici dráždit.

Olynth HA 0,5 mg/ml nosní sprej 10 ml má zvlhčující účinek

Účinek se obvykle dostaví již za 5 minut a přetrvává po dobu 10 hodin. Díky speciální technologii dávkovací pumpičky zůstává obsah přípravku mikrobiologicky stálý až 1 rok po prvním otevření.

Rýma u dítěte

Děti jsou k nákaze rýmou mnohem náchylnější, protože jejich anatomie je odlišná a jejich imunitní systém ještě není tolik vyvinut jako u dospělého člověka. Menší děti si také nedokáží dostatečně dobře vyčistit nos a některé odmítají léky.

Podání léků OLYNTH® před spaním pomáhá uvolnit dutiny, a přispěje tak ke klidnému spánku bez ucpaného nosu a důkladnému odpočinku, tolik důležitému pro úplné uzdravení.

OLYNTH® HA 0,5 mg/ml pro děti od 2 do 7 let.

Eustachova trubice, která spojuje střední ucho s horní částí hltanu, je u dětí širší, neustále otevřená a ve vodorovné pozici. Rýma se tedy může častěji rozvinout až do zánětu středního ucha (projevuje se plačtivostí a pocitem zalehnutí ucha, horečkou a v některých případech dočasnou ztrátou sluchu). Včasná a vhodná léčba rýmy působí jako prevence vzniku opakovaných zánětů středního ucha. 

Proč si vybrat OLYNTH® HA 0,5 mg/ml? Je bez konzervantů.

Proč si vybrat OLYNTH® HA 0,5 mg/ml?

 • Pro děti od 2 do 7 let
 • Rychle uvolňuje ucpaný nos
 • Zvlhčuje nosní sliznici
 • Nástup účinku již od 5 minut a přetrvává až po dobu 10 hodin
 • S obsahem kyseliny hyaluronové
 • Neobsahuje konzervační látky
 • Šetrný rozprašovač vhodný i pro děti
Na rýmu chytře, zvolte OLYNTH HA pro děti

Pro koho je OLYNTH® HA určený?

Léčivý přípravek OLYNTH® HA 0,5 mg/ml je určen k léčbě rýmy pro děti od 2 do 7 let.

Dávkování

Léčivý přípravek OLYNTH® HA 0,5 mg/ml se aplikuje podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 dávka do každé nosní dírky v minimálním časovém intervalu 8 hodin. Délka léčby má být konzultována s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg (0,05%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou natrium-hyaluronát, glycerol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol, voda na injekci.

Upozornění

OLYNTH® HA 0,5 mg/ml se nesmí používat déle než 3 dny, pokud není lékařem určeno jinak. Aplikaci léku lze opakovat pouze po několikadenním přerušení léčby. V případě chronické rýmy se léčivý přípravek OLYNTH® HA smí podávat pouze za lékařského dohledu vzhledem k nebezpečí atrofie nosní sliznice.

Reklama na léčivý přípravek. Nosní sprej, roztok OLYNTH® HA 0,5 mg/ml obsahuje xylometazolin-hydrochlorid a je určen k podání do nosu. Před použitím si pečlivě přečtěte celou příbalovou informaci.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.