Registrovaný léčivý přípravek

Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

Značka: OLYNTH

Snižuje otok, zvlhčuje nosní sliznici a zlepšuje uvolnění hlenů. Pro dospělé a děti od 7 let.

109
Ušetříte 8%

Původní cena:  119 Kč  ·  sleva 10 Kč

Nejnižší cena před slevou: 119 Kč

O produktu: Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml

50114032

Úvod

Léčivý přípravek Olynth HA 1 mg/ml způsobuje stažení cév nosní sliznice, a tím snižuje otok. Dýchání nosem se tím usnadní. Zároveň zlepšuje uvolnění hlenů. Napomáhá zvlhčení nosní sliznice. K nástupu účinku obvykle dochází za 5-10 minut. Olynth HA 1 mg/ml  je určen k léčbě dospělých a dětí od 7 let. Použití přípravku není doporučeno v průběhu těhotenství a kojení.

Jak se zbavit rýmy? Nosní sprej Olynth® HA vám pomůže.

  • Rychle uvolňuje ucpaný nos
  • Zvlhčuje nosní sliznici
  • Pomáhá uvolnit ucpaný nos a dutiny již od 5 minut a účinek přetrvává až po dobu 10 hodin
  • S obsahem kyseliny hyaluronové ve formě sodné soli
  • Neobsahuje konzervační látky

Nosní sprej Olynth® pro léčbu rýmy

V boji proti příznakům rýmy a nachlazení pomohou léčivé přípravky Olynth®. Zmírňují otok nosní sliznice, pomáhají se zbavit nahromaděných hlenů v nose a vedlejších nosních dutinách a tím usnadňují dýchání nosem. Účinek se obvykle dostaví již za 5 minut a přetrvává až po dobu 10 hodin. Olynth® HA s obsahem kyseliny hyaluronové zvlhčuje nosní sliznici a snižuje pocit suché nosní sliznice pro větší pohodlí pacienta. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky, které mohou nosní sliznici dráždit. Díky speciální technologii dávkovací pumpičky zůstává obsah přípravku mikrobiologicky stálý až 1 rok po prvním otevření. Podání léků Olynth® před spaním uvolní dutiny, a přispěje tak ke klidnému spánku bez ucpaného nosu a důkladnému odpočinku, tolik důležitému pro úplné uzdravení.


Dávkování

Dospělí a děti od 7 let aplikují 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 3x denně. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. Aplikaci léku lze opakovat pouze po několikadenním přerušení léčby.


Složení

Léčivou látkou je xylometazolini hydrochloridum 1 mg (0,1%) v 1 ml roztoku.

Pomocnými látkami jsou natrium-hyaluronát,glycerol, dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného, dihydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, sorbitol, voda na injekci.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.