Doplněk stravy

Pangamin forte hořčík 90 tablet

Značka: PANGAMIN

Pangamin forte hořčík obsahuje pivovarské kvasnice obohacené přírodním hořčíkem (Aquamin Mg) získávaným z mořské vody. Bez vedlejších projímavých účinků.

135

Cena za 1 kus: 1,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Pangamin forte hořčík 90 tablet

50156877

Úvod

Pangamin forte hořčík obsahuje pivovarské kvasnice v kombinaci s hořčíkem. Pivovarské kvasinky - kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Aquamin Mg je přírodní zdroj hořčíku z mořské vody s celým spektrem minerálních látek a stopových prvků, které se v ní přirozeně vyskytují. Tento hořčík má biologickou dostupnost až 90 %, tj. schopnost absorbovat a využít látku v těle. Aquamin Mg je rozpustný v žaludečních kyselinách, které umožňují vstřebávání hořčíku do krevního oběhu. Aquamin Mg má zcela neutrální chuť i vůni. Jeho užívání je efektivní a bez vedlejších projímavých účinků. Denní dávka hořčíku ve 3 tabletách. Pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti hořčíku:

  • pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
  • napomáhá normální psychické činnosti
  • příznivě ovlivňuje energetický metabolismus
  • je důležitý pro normální činnost svalů
  • pomáhá ke zdravým zubům a kostem
  • přispívá k elektrolytické rovnováze

Dávkování

Dospělí užívají 3x denně 1 tabletu po jídle. Dětem od 3 let podávejte 1x denně 1 tabletu po jídle. Tablety polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.


Složení

Pivovarské kvasnice 930 mg, hořčík 375 mg (100 % referenční hodnoty příjmu) v denní dávce 3 tablety.

Aquamin Mg (oxid hořečnatý z mořské vody), pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae) obsahují lepek], plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý a stearan hořečnatý).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Obsahuje lepek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.