Pharma Activ Vitamin D3 MAX 4000 I.U. 100 tablet

Doplněk stravy

Přípravek Pharma Activ Vitamin D3 MAX 4000 I.U. obsahuje vitamin D, který napomáhá zdravé imunitě a příznivě ovlivňuje stav kostí, zubů a činnost svalů.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
245

Cena za 100 kusů: 245 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125173

Vitamin D pro Vaši zdravou imunitu. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1/4 tablety denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza) 74,225 mg, protispékavá látka (stearan hořečnatý) 0,5 mg, protispékavá látka (talek) 0,25 mg, cholekalciferol (vitamin D3) 0,025 mg - 1000 I.U. (500% referenční hodnoty příjmu) v denní dávce 1/4 tablety (75 mg).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Vhodné pro vegetariány a vegany. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.