Pharma Activ Vitamín K2 MK7 + D3 OLIV 60+15 tobolek

Doplněk stravy

Pharma Activ Vitamín K2 MK7 + D3 OLIV obsahuje vitaminy D a K, které přispívají k dobrému stavu kostí. Vhodné i pro vegany.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Pharma Activ v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
315

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50140485

Doplněk stravy s vitaminy D a K, které přispívají k dobrému stavu kostí. Protože oba tyto vitaminy se rozpouští v tucích, je přípravek doplněný olivovým olejem – to, aby byla zajištěna co nejlepší využitelnost pro naše tělo. Olivový olej se získává lisováním plodů olivovníku evropského, který působí jako antioxidant a přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Pharma Activ Vitamín K2 MK7 + D3 OLIV obsahuje 60 + 15 tobolek, což představuje dávku na více než 2měsíční užívání. Složení přípravku je vhodné i pro vegetariány a vegany.

Hlavní vlastnosti

  • vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů i dobré funkci imunitního systému
  • vitamin K2 a vitamin D přispívají k udržení normálního stavu kostí
  • vitamin K2 přispívá k normální srážlivosti krve
  • olivovník přispívá k udržení normálního krevního tlaku, podporuje přirozenou obranyschopnost a působí jako antioxidant
  • vhodné i pro vegetariány a vegany

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tobolku. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Olivový olej, menachinon (vitamín K2 MK-7 all-trans), cholekalciferol (vitamín D3), obal tobolky HPMC (hydroxypropylmethyl celulóza). Aktivní látky v 1 tobolce: obsahuje olivový olej 500 mg, menachinon (vitamín K2 MK-7 all-trans) 0,045 mg 60 % RHP *, cholekalciferol (vitamín D3) 0,025 mg (1 000 I.U.) 500 % RHP *. * RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.