Kapsičky pro psy

Seřadit podle
   Kapsičky pro psy

   Kapsičky pro psy

   Kapsičky pro psy jsou chutnou svačinkou nebo pamlskem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Používají se jako doplňkové krmivo k běžné krmné dávce. 

   Podle čeho vybrat kapsičky pro psy? 

   Při výběru kapsičky pro psa postupujte stejně jako při nákupu ostatních krmiv. Kvalitní kapsičky by měly obsahovat vysoký podíl masa a zeleniny. Naopak by neměly být přítomny obiloviny, konzervanty, barviva, ochucovadla a další přísady. Na obalu by mělo být uvedené přesné složení. Výhodou je obohacení kapsičky o vitaminy a minerály. Zajímavé jsou také funkční kapsičky např. pro svěží dech, pro podporu kloubů, s laktobacily či spirulinou a dalšími složkami pro podporu kondice vašeho pejska.  

   Kapsičky pro dospělé psy, štěňata nebo starší psy

   Kapsičky jsou k dostání v mnoha různých příchutích a jsou vhodné pro psy všech věkových kategorií, tedy pro štěňata i pro starší psy. Speciální kapsičky pro štěňata obsahují vyšší podíl snadno stravitelných bílkovin a také vyvážený poměr vitaminů a minerálů pro zdravý růst a vývoj mladého zvířete. Pro starší psy jsou vhodné funkční kapsičky, které zohlední jeho aktuální zdravotní stav a případné obtíže. Vyzkoušejte také chutné konzervy pro psy nebo pamlsky. Na webu najdete také speciální veterinární diety pro vašeho mazlíčka.

   Ontario kapsičky pro psy 

   Kapsičky pro psy Ontario jsou doplňkové krmivo pro dospělé psy a štěňata od 2 měsíců v superprémiové kvalitě. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin, obsahují vysoký podíl masa v masové vývaru pro ještě lahodnější chuť. Jsou bez přidaných umělých barvi a bez lepku. Vybírat můžete ze dvou velikostí 100 g a 300 g.