Puhdistamo Night Magnesium 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Night Magnesium obsahuje čtyři aktivní složky se synergickým působením zaměřením na uvolnění napětí a navození pocitu pohody, který vede ke klidnému spánku.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128530

Doplněk stravy s hořčíkem a mučenkou, která přispívá k uvolnění a navození klidného spánku. Puhdistamo Night Magnesium 60 kapslí obsahuje celkem čtyři aktivní složky se synergickým působením zaměřením na uvolnění napětí a navození pocitu pohody, který vede ke klidnému spánku.

Aktivní složky

 • Hořčík ve formě bisglycinátu je organická – chelátová forma hořčíku s vynikající vstřebatelností a využitelností pro tělo. Hořčík je důležitý pro normální činnost nervové soustavy.
 • L-theanin je aminokyselina působící přímo v mozku, jejíž vlastnosti souvisejí s navozením celkové relaxace a pocitů pohody.
 • 5-HTP (L-5-hydroxytryptophan) získaný z rostliny griffonia je přirozeným prekurzorem pro serotonin i melatonin – hormon spánku. Má tedy výrazné účinky související s pocitem klidu a pohody a kvalitním spánkem. Tato sloučenina je přirozeně tělem produkována z L-tryptophanu.

Hlavní vlastnosti:

 • mučenka přispívá k uvolnění a navození klidného spánku
 • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • vynikající biodostupnost
 • prémiová kvalita – obsahuje pouze aktivní složky
 • prémiová čistota – bez balastních aditiv a plnidel
 • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
 • holistické (celostní) složení produktu
 • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
 • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1-4 kapsle denně přibližně 1 hodinu před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 30-120 denních dávek.  

Složení

Bisglycinát hořečnatý, L-theanin, extrakt z mučenky, extrakt ze semen Griffonia simplicifolia, kapsle (celulóza, voda).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Děti, těhotné a kojící ženy konzultujte užívání s lékařem. Neužívejte současně s prášky na spaní nebo při léčbě antidepresivy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.